02:00

After Hours

Gece boyu ve sabaha kadar size eşlik edecek en güzel şarkılar.
06:00

Classic

Günün ilk saatlerinde klasik bestecilerle huzurlu anlar……
10:00

Breakfast Club

Her sabah en yeni en taze şarkılar, dünya listelerinden seçtiklerimiz sizinle.
13:00

All Time Favourites

Tüm zamanların en sevilen şarkıları, unutulmayan hit’leri sizinle.
15:00

Orçun Ayata “On Air”

Orçun Ayata’dan iki saat boyunca kesintisiz müzik……
17:00

Radyo Kanyon Top Hits

Müzik gündemini Radyo Kanyon DJ’lerinin en yeni ve favori şarkılarını paylaştığı Radyo Kanyon Top Hits kuşağından takip edin.
20:00

Kanyon’un Ritmi

Kanyon’un ritmini en güzel şarkılarla olduğunuz yere getiriyoruz.
22:00

Radyo Kanyon Guest mix

Her hafta farklı bir konuk Dj ve farklı bir seçki… (Tekrarı Pazartesi günü 22:00’de)…
23:00

Orçun Ayata – Mi Minör

Orçun Ayata’nın hazırlayıp sunduğu haftalık müzik gündemini sizi bekliyor. (Tekrarı Pazartesi 23:00’te)…
01:00

After Hours

Gece boyu ve sabaha kadar size eşlik edecek en güzel şarkılar.
06:00

Classic

Günün ilk saatlerinde klasik bestecilerle huzurlu anlar……
10:00

Breakfast Club

Her sabah en yeni en taze şarkılar, dünya listelerinden seçtiklerimiz sizinle.
13:00

All Time Favourites

Tüm zamanların en sevilen şarkıları, unutulmayan hit’leri sizinle.
15:00

Orçun Ayata “On Air”

Orçun Ayata’dan iki saat boyunca kesintisiz müzik……
17:00

Radyo Kanyon Top Hits

Müzik gündemini Radyo Kanyon DJ’lerinin en yeni ve favori şarkılarını paylaştığı Radyo Kanyon Top Hits kuşağından takip edin.
20:00

Kanyon’un Ritmi

Kanyon’un ritmini en güzel şarkılarla olduğunuz yere getiriyoruz.
22:00

Müzik Hayvanı

Eray Düzgünsoy ile geceye hazırlık… (Tekrarı Salı 22:00’de)…
23:00

till i die

Mustafa Geyik ve Ömer Berk Yüksel ile bir saat boyunca hip hop. (Tekrarı Salı 23:00’te)…
00:00

97/13

Her hafta farklı bir dj’den yepyeni miksler… (Tekrarı Çarşamba 00:00’da)…
01:00

After Hours

Gece boyu ve sabaha kadar size eşlik edecek en güzel şarkılar.
06:00

Classic

Günün ilk saatlerinde klasik bestecilerle huzurlu anlar……
10:00

Breakfast Club

Her sabah en yeni en taze şarkılar, dünya listelerinden seçtiklerimiz sizinle.
13:00

All Time Favourites

Tüm zamanların en sevilen şarkıları, unutulmayan hit’leri sizinle.
15:00

Yunus Emre Gök “On Air”

Yunus Emre Gök’ten iki saat boyunca kesintisiz müzik……
17:00

Masaüstünden Notlar

Mehmet Tez ile Masaüstünden Notlar her Çarşamba 17:00’de Radyo Kanyon’da! Kaçıranlar için ise tekrarı Pazar 10:00’da.
19:00

Radyo Kanyon Top Hits

Müzik gündemini Radyo Kanyon DJ’lerinin en yeni ve favori şarkılarını paylaştığı Radyo Kanyon Top Hits kuşağından takip edin.
20:00

Kanyon’un Ritmi

Kanyon’un ritmini en güzel şarkılarla olduğunuz yere getiriyoruz.
22:00

Yunuscum – (Dj Set)

Cumartesi gecesine hazırlık Yunus Emre Gök’ten. (Tekrarı Çarşamba 22:00’de)…
00:00

Echo Waves

Taha Kiremitçi bir saat boyunca yayında. (Tekrarı Perşembe 00:00’da)…
01:00

Cenk Alaçam – (Dj set)

Cenk Alaçam – (Dj set) (Tekrarı Perşembe 01:00’de)…
02:00

Label

Her hafta farklı bir label’ın bünyesindeki sanatçıların şarkılarından derlenen müzik dolu iki saat. (Tekrarı Perşembe 02:00’de)…
06:00

Classic

Günün ilk saatlerinde klasik bestecilerle huzurlu anlar……
10:00

Breakfast Club

Her sabah en yeni en taze şarkılar, dünya listelerinden seçtiklerimiz sizinle.
13:00

All Time Favourites

Tüm zamanların en sevilen şarkıları, unutulmayan hit’leri sizinle.
15:00

Yunus Emre Gök “On Air”

Yunus Emre Gök’ten iki saat boyunca kesintisiz müzik……
17:00

Radyo Kanyon Top Hits

Müzik gündemini Radyo Kanyon DJ’lerinin en yeni ve favori şarkılarını paylaştığı Radyo Kanyon Top Hits kuşağından takip edin.
20:00

Kanyon’un Ritmi

Kanyon’un ritmini en güzel şarkılarla olduğunuz yere getiriyoruz.
22:00

Orçun Ayata – Mi Minör

Orçun Ayata’nın hazırlayıp sunduğu haftalık müzik gündemini sizi bekliyor. (Tekrarı Pazartesi 23:00’te)…
23:00

Üzeyir Yasa – Dubfactor

Üzeyir Yasa – Dubfactor (Tekrarı Pazar 22:00’de)…
00:00

Bahadır Dilbaz – AudIOcity

Bahadır Dilbaz – AudIOcity (Tekrarı Pazar 23:00’te)…
03:00

After Hours

Gece boyu ve sabaha kadar size eşlik edecek en güzel şarkılar.
06:00

Classic

Günün ilk saatlerinde klasik bestecilerle huzurlu anlar……
10:00

Breakfast Club

Her sabah en yeni en taze şarkılar, dünya listelerinden seçtiklerimiz sizinle.
13:00

All Time Favourites

Tüm zamanların en sevilen şarkıları, unutulmayan hit’leri sizinle.
15:00

Yunus Emre Gök “On Air”

Yunus Emre Gök’ten iki saat boyunca kesintisiz müzik……
17:00

Radyo Kanyon Top Hits

Müzik gündemini Radyo Kanyon DJ’lerinin en yeni ve favori şarkılarını paylaştığı Radyo Kanyon Top Hits kuşağından takip edin.
20:00

Kanyon’un Ritmi

Kanyon’un ritmini en güzel şarkılarla olduğunuz yere getiriyoruz.
22:00

Müzik Hayvanı

Eray Düzgünsoy ile geceye hazırlık… (Tekrarı Salı 22:00’de)…
23:00

till i die

Mustafa Geyik ve Ömer Berk Yüksel ile bir saat boyunca hip hop. (Tekrarı Salı 23:00’te)…
00:00

97/13

Her hafta farklı bir dj’den yepyeni miksler… (Tekrarı Çarşamba 00:00’da)…
01:00

Cosmo Whale

İsmet Öncel’le bir saat boyunca downtempo, ethnic ve deep house……
02:00

Radyo Kanyon Guest mix

Her hafta farklı bir konuk Dj ve farklı bir seçki… (Tekrarı Pazartesi günü 22:00’de)…
03:00

Discoist

Elektronik müzik yapımcısı Ogün Çelik ile deep, progressive house müziğin derinliklerini inen bir yolculuk.
04:00

After Hours

Gece boyu ve sabaha kadar size eşlik edecek en güzel şarkılar.
06:00

Classic

Günün ilk saatlerinde klasik bestecilerle huzurlu anlar……
10:00

Breakfast Club

Her sabah en yeni en taze şarkılar, dünya listelerinden seçtiklerimiz sizinle.
13:00

All Time Favourites

Tüm zamanların en sevilen şarkıları, unutulmayan hit’leri sizinle.
15:00

Radyo Kanyon Top Hits

Müzik gündemini Radyo Kanyon DJ’lerinin en yeni ve favori şarkılarını paylaştığı Radyo Kanyon Top Hits kuşağından takip edin.
20:00

Kanyon’un Ritmi

Kanyon’un ritmini en güzel şarkılarla olduğunuz yere getiriyoruz.
22:00

Yunuscum – (Dj Set)

Cumartesi gecesine hazırlık Yunus Emre Gök’ten. (Tekrarı Çarşamba 22:00’de)…
00:00

Echo Waves

Taha Kiremitçi bir saat boyunca yayında. (Tekrarı Perşembe 00:00’da)…
01:00

Cenk Alaçam – (Dj set)

Cenk Alaçam – (Dj set) (Tekrarı Perşembe 01:00’de)…
02:00

Label

Her hafta farklı bir label’ın bünyesindeki sanatçıların şarkılarından derlenen müzik dolu iki saat. (Tekrarı Perşembe 02:00’de)…
04:00

After Hours

Gece boyu ve sabaha kadar size eşlik edecek en güzel şarkılar.
06:00

Classic

Günün ilk saatlerinde klasik bestecilerle huzurlu anlar……
10:00

Masaüstünden Notlar

Mehmet Tez ile Masaüstünden Notlar her Çarşamba 17:00’de Radyo Kanyon’da! Kaçıranlar için ise tekrarı Pazar 10:00’da.
12:00

Breakfast Club

Her sabah en yeni en taze şarkılar, dünya listelerinden seçtiklerimiz sizinle.
13:00

All Time Favourites

Tüm zamanların en sevilen şarkıları, unutulmayan hit’leri sizinle.
15:00

Radyo Kanyon Top Hits

Müzik gündemini Radyo Kanyon DJ’lerinin en yeni ve favori şarkılarını paylaştığı Radyo Kanyon Top Hits kuşağından takip edin.
20:00

Kanyon’un Ritmi

Kanyon’un ritmini en güzel şarkılarla olduğunuz yere getiriyoruz.
22:00

Üzeyir Yasa – Dubfactor

Üzeyir Yasa – Dubfactor (Tekrarı Pazar 22:00’de)…
23:00

Bahadır Dilbaz – AudIOcity

Bahadır Dilbaz – AudIOcity (Tekrarı Pazar 23:00’te)…